1. Anasayfa
  2. Alışveriş

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemleri İle Güvenlikte Üstün Kalite

Perkotek Otopark Bariyeri Sistemleri İle Güvenlikte Üstün Kalite
Perkotek Otopark Bariyeri Sistemleri
0

Araç geçişini mümkün olan en emniyetli ve hızlı hale getirmek istiyorsanız; otopark bariyeri modelleri ile mekanınızın güvenli ve kontrollü geçiş sistemine sahip bir alan olmasını sağlayabilirsiniz. Araçların taranarak aralarından sadece sisteme kayıtlı ya da sistem tarafından izin verilen sürücülerin geçmesini sağlayan bu modeller sorunsuz ve pratik geçiş imkanı sunar. Hızlı, ışıklı, HGS/OGS etiketli ve çitli modeller arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan model seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otopark Bariyeri Nedir? Hangi Özelliklere Sahiptir?

Otopark bariyerleri kullanıcıların araçları yaklaşınca kolu yukarıya kalkarak asılı kalan; araç geçtikten sonra kolu aşağı inerek kapanan çalışma mekanizmasına sahip olan bariyerlerdir. Hem sensör hem de uzaktan kumanda ile kullanılabilen bu bariyerler parmak izi, yüz taraması, kimlik kartı gibi nesneler aracılığı ile de kullanılabilir. Son derecede uzun ömürlü otopark bariyerleri uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Son teknoloji geçiş sistemi paslanmaz çelik gövde yapısı ile sorunsuz kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda bütçe dostu model seçenekleri ile cep yakmayan fiyatlarla satın alabileceğiniz ürünlerdir

Ucuz Otopark Bariyeri

Uygun fiyatlı bir otopark bariyerini satın almak istiyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınıza uygun bir model seçmeniz gerekir. Daha sonra yine mekanınızın gereksinim duyduğu otopark bariyer kol uzunluğunu hesaplayarak model fiyatını öğrenebilirsiniz. Mekanınızın konforlu ve güvenli alanlar olmasını sağlayan modellere bütçe dostu ve ucuz otopark bariyeri fiyatları karşılığında ulaşmak için hemen model seçeneklerini inceleyin.

 

Parmak izi okuma cihazları hızlı ve doğru sonuçlar vermelidir.

Parmak izi okuyucular günümüzde oldukça fazla alanda kullanılmaktadır. Her alana uygun şekilde tercih edilerek güvenlik ve daha kolay bilgi için kullanılabilirler. Şirketlerin personel tarama için tercih ettikleri bir sistemdir. Ayrıca her türlü suçlu ve kaçak takibi ve tespiti içinde kullanımı oldukça yaygındır.

Parmak izi okuma sistemleri birçok alanda işleyişi kolaylaştıran ürünlerdir. Artık hastanelerde hastaların bilgilerinin doğruluğu için kullanımı başlamıştır. Kullanılan olan cihazın parmak okuyacak bir bölmesinin haricinde okuduğu bilgileri gösterecek bir de ekranı vardır. Bilgiler öncelikle cihaza taratılarak yüklenir. Bu sayede aynı kişilerin parmaklarını cihaza koymaları sayesinde bilgiler her seferinde akranda belirecektir.

Parmak izi okuyucu
Parmak izi okuyucu

Parmak izi okuyucu cihazları şirketlerde personelin giriş çıkış saatleri kontrol etmek amacıyla da yaygın olarak kullanılmaktadır. Cihazları alırken dikkat edilmesi gereken cihazın parmak izini en iyi çözünürlükte tarayabilmesidir. Ayrıca parmak izi karşılaştırması yapabilmesi ve en doğru sonuçları verebilmesi gerekir. Cihazın parmak izini kodlara dönüştürerek kaydedilmiş olan parmak izleri ile karşılaştırabilmesi gerekir. Tercih edilecek cihazın bu işlemleri en hızlı ve doğru sonuçlarla yapması oldukça önemlidir. Taranan bilgilerin bilgisayara aktarılması ve istenildiği durumda bir kişinin 10 parmağını da tanıyabilmesi gerekir.

Parmak izi okuma cihazları farklı boyutlarda ve özelliklerde olabilmektedir. İhtiyaç duyulan özellikleri içeren ürünlerin tercih edilmesi yapılacak olan tarama işleminin en doğru ve hızlı şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

Şifreli Kapı Kilidi

Emniyetli alanlar yaratmanızı sağlayan şifreli kapı kilidi sistemleri ile mekan güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarma şansı bir tık uzağınızda! Kaliteli, şık, geniş model yelpazesi ve uzun ömürlü ürünlere bütçe dostu fiyatlar ile ulaşarak cebinizi yakmayan alışveriş seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kartlı Kapı Kilidi Nedir?

Bu model işyerlerinde personellerin görevli oldukları alanlara geçiş yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Hem şifre hem de kart okuma yöntemi ile alanlara giriş – çıkış yapılması sağlanır. İşletmeye özgü renk, baskı ve amblem seçenekleri ile dilediğiniz tasarıma sahip olabileceğiniz kartlı şifreli kapı kilidi sistemleri sizlere geniş model seçenekleri sunmaktadır.

Şifreli Kapı Kilidi Nedir?

Tuşlar ya da dokunmatik ekran vasıtası ile çalışan bu sistemde alana giriş yapabilmek için şifrenin tuşlanması gerekir. her türlü kapı modeline uyumla entegre edilebilen bu model hızlı, seri ve standart bir şifreli kapı kilidine ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal bir seçim olacaktır.

Panel Kapı Kilidi Nedir?

Bu sistemde personellerin mekana kontrollü geçiş yapabilmesi için Access sistemi kullanılmaktadır. İşletmede çalışan ve görevli personel kapasitesine göre limiti ayarlanabilen sistem son derecede pratiktir. Alanlara giriş çıkış yapılmasının yanı sıra aynı zamanda personellerin giriş – çıkış saatlerinin takip edilmesini sağlayarak işletmeye kolaylık getirir.

Bu üç farklı model seçeneği arasından kendi kişisel tercihleriniz ve mekanınızın ihtiyaçlarına göre en ideal seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz.  Piyasaya kıyasla çok daha ekonomik ve bütçe dostu şifreli kapı kilidi fiyatları ile alanlarınızın güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir