1. Anasayfa
  2. Alışveriş

Kız arkadaşa sürpriz hediye Bodo’dan alınır!

Kız arkadaşa sürpriz hediye Bodo’dan alınır!
Kız arkadaşa sürpriz hediye Bodo’dan alınır!
0

Hiç beklemediği anda sebepsiz olarak yalnızca içinizden geldiği için aldığınız hediyeler, kız arkadaşınıza büyük bir sürpriz olur. Üstelik böyle aniden alınan hediyelerin değeri, beklenen zamanlardakinden çok daha büyüktür. İlişkinizde her şey yolunda gidiyor ve siz de onu daha da mutlu görmek istiyor, ilgi göstererek daha değerli hissettirmek istiyorsunuz.

Kadınlar, ilk olarak saygıyla birlikte ilgi görmek isterler. Bahsedilen ilgi genel anlamda iltifat, nazik davranışlar, küçük jestler olabilir, bazen de romantik hediye ve sürprizler görmek ister. Kendisi de beklediği çabayı, karşı tarafa göstermeye çalışır. Bu gibi şeyler, size bazen fazla gibi görünebilir ancak hiç de öyle değil. İnsanın zaafları, aşkın içinde çok daha hassaslaşır. İlişkiyi ise iki tarafı da olumlu etkileyen farklılıklar güçlendirir.

bodo.com sayesinde o farklılıklara çok özel fırsatlarla erişin! Gerçek deneyimlerin hediye edilmek üzere hazırlandığı, online bir mağaza, bodo.com. Deneyimler, aklınıza gelebilecek pek çok alandan olabilir; Yemek ya da sanat eğitimi almak, sürüş derslerine katılmak, sıra dışı mekanlarda tatil yapmak ya da yemek yemek, spesifik egzersizlerin yer aldığı kurslarda yer almak ya da çeşitli adrenalin yüklü etkinlikler yaşamak. Merak ettiğiniz daha pek çok sevilen deneyim, bodo online mağazada!

Kız arkadaşa sürpriz hediye nasıl alınır?

Kız arkadaşa sürpriz hediye Bodo’dan alınır!
Kız arkadaşa sürpriz hediye Bodo’dan alınır!

bodo’yu ve yenilikçi hediye anlayışını, henüz keşfedenler arasındaysanız daha da çok şaşıracağınız hizmet politikalarını kesinlikle incelemenizi öneririz. Öncelikle, deneyim hediyesi oluşturmak için güncel ilgi alanları takip edilip ilgili kurumlarda özenle test edilerek anlaşmaya varılır. Böylece deneyimi satın aldığınızda, orada kullanmanız üzere hediye kartı oluşturularak hediye kutunuza eklenmiş olur.

Kutu içinde yalnızca bu kart değil, seçtiğiniz deneyimi anlatan resimli kart ve eğlenceye davet eden konfetilerde yer alır. Sunum tercihiniz online sertifika ise hediye kodu kart yerine geçerli olup özel dileklerinizi yazabilirsiniz. Her adımı, incelikle düşünülerek ayarlanan bu süreç sizi yormaktan öte eğlendirecektir. Hediyeniz sürpriz olacağından, dilerseniz onun evine ya da e-postasına gönderebilir, dilerseniz de beklemediği anda verebilirsiniz.

Herhangi bir güne özel olmadığından, sadece o günlere odaklı olarak seçim yapabilir, keyfini sonuna kadar çıkaracağı eğlenceli tercihlere yer verebilirsiniz. Hatta birlikte daha çok vakit geçirebilmek adına çift kişilik deneyimleri öncelikli tutabilirsiniz. Gerçek bir deneyim yaşaması için daha önce tecrübesi olmayan sürprizleri değerlendirebilirsiniz.

Kız arkadaşa sürpriz hediye fikirleri

bodo’da her bütçeye uygun deneyim fırsatları sizi bekliyor ! Hayatı boyunca unutamayacağı büyük bir hediye planlıyorsanız bunlar tam size göre https://bodo.com/tr/hediyeler/kiz-arkadasa/; ‘’İki Kişi için Arka Arkaya Küçük Uçak Turu’’, ‘’Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’, ‘’Korku Evi Oyunu’’. Bedensel ve ruhsal anlamda özel kazanımlar sunan hediyeler; ‘’Online Pilates Dersi’’, ‘’Geleneksel Thai Masajı’’, ‘’İki Kişi için Özel Tango Dersi’’, ‘’Asya Yakasında Peeling Vücut Bakımı’’, ‘’Hamak Yoga Dersi’’. Huzurlu anlar için ise, ‘’Romantik Yat Gezisi’’ sürprizine şans verebilirsiniz. Hem sevgilinizi hem de kendinizi, bodo ile ödüllendirme vakti!

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir