1. Anasayfa
  2. Moda

Tropikal Duvar Kağıdı İçin 3 Alternatif Öneri

Tropikal Duvar Kağıdı İçin 3 Alternatif Öneri
0

Tropikal duvar kağıdı evinize adeta orman havası getiren eşsiz görüntüye sahip özel tasarım 3D duvar kağıtlarından biridir. Birbirinden farklı, özgün tasarım seçeneklerine sahip tropikal kağıt uygulamasıyla evinize özel tarz bir hava kazandırabilirsiniz. Pandeminin getirdiği eve kapanma buhranını, tropikal ormanların eşsiz manzaralarıyla dağıtabilir ve yeşil doğayı odanıza kadar getirebilirsiniz.

Arslan Dekor olarak evinizin duvarlarını sıradan görüntüden kurtarıp sanatsal tablo oluşturmak için aradığınız tüm dekoratif duvar kağıdı ürünlerini sunmaktayız. Kolay ve pratik uygulanabilir, yapıştırma aşamasında kirlilik oluşturmadan, göndereceğimiz malzemeler dışında hiçbir şeye gerek olmaksızın sizde duvarlarınızı tropikal görüntülerle süsleyebilirsiniz.

Tropikal Yaprak Duvar Kağıdı

Tropikal Yaprak Duvar Kağıdı
Tropikal Yaprak Duvar Kağıdı

Tropikal duvar kağıdı yaprak modelleri birbirinden özel seçeneklere sahiptir. Cennetten esinti renk cümbüşüne sahip bu tarz ürünlerimizi kullanarak kendi dekorasyon tarzınızı oluşturabilirsiniz. Yağmur ormanı bitkilerinden oluşan canlı resimler, adeta duvarınızdan ormana giden bir kapıyı aralar. Bazen pencereyi açtığınızda göremediğiniz yeşil görüntüyü, bir duvar kağıdı size sunar. Adeta hayallerinizle başka mekanlara yolculuk etme keyfini yaşarsınız.

Tropikal desen duvar kağıtları; görkemli ormanlardan, coşkun şelale görüntüsüne kadar birbirinden özel seçeneğe sahiptir. İster vahşi hayvanların olduğu amazon ormanlarını seçin isterseniz sevimli flamingolar ve papağanlarla dolu bir tablo tercih edin. Özellikle evlilik arifesinde olan, yeni ev dekore eden çiftler için birbirinden güzel doğa resimlerinin içinde hem evinizi hem de ruhunuzu renklendirin. Sizlere özel tasarlanmış, tropikal duvar kağıdı seçeneklerini kesinlikle incelemenizi tavsiye ederiz.

Siyah Beyaz Tropikal Duvar Kağıdı

Siyah Beyaz Tropikal Duvar Kağıdı
Siyah Beyaz Tropikal Duvar Kağıdı

Tropikal duvar kağıdı seçeneklerinde daha sade tasarım arayan kişiler için de seçeneklerimiz oldukça çeşitlidir. Yoğun eşyalı odalar için çoğunlukla daha yalın ve sade görünümlü iki renkli tropikal desenli duvar kağıtları müşterilerimiz tarafından sık tercih edilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, verilen duvar ölçülerine göre dokusuz kağıt veya kumaş üzerine istenilen deseni üretmekteyiz. Siyah beyaz tropikal duvar kağıdı tasarım örneklerini incelemeniz mümkündür.

Seçtiğiniz modelin odanızda nasıl görünebileceği hakkında fikir edinmeniz için örnek görselleri tıklayabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz duvar kağıdının kendi mobilyalarınız ve odanızın diğer duvarlarıyla uyumu hakkında hala karar vermekte zorlanıyorsanız, odanızın resmini iletişim bilgilerimizden bize ulaştırabilirsiniz. Böylelikle odanızın resmi üzerinde örnek duvar kağıdı modelimizi görebilirsiniz.

Tropikal duvar kağıdı üretimi ve diğer bütün ürünlerimiz kesinlikle kimyasal ürün içermemektedir. Sağlığa zarar vermeyen, son derece kaliteli güneş ışığına ve ısıya dayanıklı boya ile hazırlanmaktadır. Kullanım sırasında oluşabilecek lekelenme vs durumlarda fırça veya bezle kolaylıkla lekeyi silebilirsiniz. Ürün kullanımında boya akması veya renk solması kesinlikle oluşmaz. 3D duvar kağıdını duvarınıza uygulamak için gerekli olan yapıştırıcıyı ürünle beraber göndermekteyiz.

Yüksek çözünürlüğe sahip özel desenlerimiz, HP Latex makinalarımızda her duvar ölçüsüne uygun ebat ve kalitede üretilmektedir. Ürünlerimizin üretiminde solvent boya kullanılmamaktadır. Bu sebeple duvar kağıdı ürünlerimiz koku içermeyen boya ve baskı kalitesine sahip bulunmaktadır. Üretimimizde bulunan ürünler ince dokusuz kağıt, tek parça kumaş üzerine desen baskısı veya kalın dokulu duvar kağıdı şeklinde alternatifler içerir.

Hasır Duvar Kağıdı

Hasır Duvar Kağıdı
Hasır Duvar Kağıdı

Tropikal duvar kağıdı seçenekleri arasında odanızın duvarlarının tamamını kaplayabileceğiniz sade ve şık görünüme sahip bir üründür. Hasır duvar kağıdı uygulaması en sık tercih edilen desenler arasında ilk sıradadır. Sıfıra sıfır oranda, duvarınıza kolaylıkla yapıştırabileceğiniz şekilde parçalı olarak hazırlanmaktadır. Hasır modeli gibi tek desenlerde acemilikten kaynaklanabilecek olası minik kaymalar görüntü genelinde ciddi bir sorun yaratmaz.

Pürüzsüz duvar üzerine silindir veya plastik spatula ile düzeltmeler yaparak üründeki hava kabarcıklarını gidermeye çalışınız. İlk defa duvar kağıdı uygulaması yapacak kişilerin bilmesi gereken şeylerden biri de; olabilecek minik hava kabarcıklarına iğne dokundup ardından düzeltme yapmanızdır. Arslan Dekor tasarımları olan tüm çizgi desen hasır modeli duvar kağıtları için alternatifleri inceleyebilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir