1. Anasayfa
  2. İnceleme

En Popüler Zil Sesi Nedir, En Popüler 5 Zil Sesi

En Popüler Zil Sesi Nedir, En Popüler 5 Zil Sesi
0

En popüler zil sesi birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Hemen herkes telefonuna uygun bir zil sesi bulabilmek için uğraşmaktadır. Bu sebepten dolayı da en popüler olan müzikler merakla araştırılmaktadır.

Bizler de insanların bu kadar sıklıkla merak ettiği en hit olan 5 zil sesini bugün sizler için araştırıp bir araya getirdik. Sizler de bir türlü telefon zil sesi için hangi şarkıyı kullanacağınızı bilemediyseniz yazımızın devamında en çok kullanılan 5 müziği dinleyebilir ve size en iyi gelen müziği zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

En Güzel Zil Sesleri

En popüler zil sesi özellikle ülkemizde kadınlar tarafından araştırılıyormuş gibi bilinse de aslında erkekler tarafından da merak edilmektedir. Kadınların aksine erkekler, telefon zil sesi önerileri Türkçe ya da İngilizce müziklere ilgi duyduğu kadar dizi müziklerinde kullanılan şarkılara da zil seslerinde yer vermektedir.

en-popüler-zil-sesi (2)

Bir dönem erkekler arasında Kurtlar Vadisi filminin müzikleri popülerken son yıllarda farklı müzikler dikkatlerini çekmiş ve zil sesi olarak kullanmaya başladıkları görülmüştür. Siz de en popüler telefon seslerini merak ediyorsanız gelin birlikte bakalım ülkemizde en sık tercih edilen müzikler hangileriymiş.

1.Orheyn / Lay Lay Lay

Yüksek Sesli zil sesi indir diyerek de Google üzerinden indirebileceğiniz müziğimiz hem erkekler hem de kadınlar tarafından sık tercih edilen telefon sesleri arasında yer almaktadır. Ritmik müziği ile telefon zil sesi olarak kullanılmayı hak eden bu şarkı Orheyn tarafından söylenmektedir.

en-popüler-zil-sesi (6)

En popüler zil sesi olduğundan dolayı dilerseniz sizler de bu müziği zil sesi yaparak arama uyarılarını eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız sizi her aradığında eğlenceli bir moda bürünerek daha pozitif bir şekilde telefonlarınızı cevaplayabilirsiniz.

2.Zeynep Bastık / Ara Ara

Harika zil sesi diyebileceğimiz bir diğer parça ise Zeynep Bastık imzalı “Ara Ara” şarkısıdır. Zeynep Bastık şarkı söylediği ilk günden bu yana tüm şarkıları ile hit olabilmeyi başarmış ve pek çok kişinin diline şarkıları dolanmıştır.

en-popüler-zil-sesi (3)

Söylediği her şarkıyı popüler hale getiren şarkıcı özellikle “Ara Ara” şarkısı ile birçok insanın da zil sesi haline gelmiş ve en popüler kullanılan sesler arasına girmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra tüm tatil mekânlarında ya da pek çok eğlence sektöründe kullanılan şarkı keyiflenebilmenize ve enerji dolmanıza destek olmaktadır.

3. Teskilat-Dizisi-Zil-Sesi-

Zil sesleri Türkçe şarkılar arasında yer alan Teşkilat dizi müziği özellikle erkekler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Hareketli ve heyecanlı bir fona sahip olan müzik, erkeklerin Kurtlar Vadisi dizi müziği yerine bir yıldır bu parçayı tercih ettiği görülmektedir.

Bu sebepten dolayı da en popüler zil sesi sıralamamız da ilk üçte yer alan müzik sizin de hoşunuza giderse kullanabileceğiniz parçalar arasında yer almaktadır. Oldukça heyecanlı ve dikkat çekici fon müziği her telefonunuz çaldığında sizi heyecana katabilecek mükemmel müzikler arasında yer almaktadır.

4.Tesher / Jalebi Baby

Telefon zil sesi müzikleri arasında yer alan Tesher imzalı şarkı son zamanların en popüler şarkıları arasında yer almaktadır. Oldukça hareketli ve ritmik olan müzik zil sesi olarak da uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir.

en-popüler-zil-sesi (4)

İnsanların daha kolay telefonlarını duyabilmelerine sebep olan şarkı ayrıca modlarının da her daim yüksek olabilmesine destek olmaktadır. Bu sebepten dolayı en popüler zil sesi sıralamamız da yer alan müziği sizler de hemen telefonunuza ayarlayabilir ve her telefonunuz çaldığında keyiflenebilirsiniz.

5.La Case Papel / Bella Ciao | En Popüler Zil Sesi

Dizilerde kullanılan telefon zil sesleri de merak edilen konu başlıkları arasında yer almaktadır. Özel bir film platformunda yayınlanan La Case Papel dizisinin müziği son birkaç yıldır hemen herkesin diline dolanmaktadır.

Özellikle şarkının bir hikâyesinin olması da pek çok kişinin şarkıyı dinlerken düşünmesine neden olduğundan dolayı insanlar telefon zil sesi olarak bu şarkıyı kullanabilmektedir. Siz de La Case Papel dizisi hastalarındansanız mutlaka bu müziği listenize ekleyerek kullanabilirsiniz.

en-popüler-zil-sesi (5)

Pek çok kişi tarafından kullanıldığından dolayı en popüler zil sesi listemizin beşinci sırasında yer alan şarkı Grup Yorum tarafından Türkçe olarak da seslendirilmiştir. Dilerseniz Türkçe halini de telefonunuza zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir