1. Anasayfa
  2. Teknoloji

2021 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri

2021 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri
0

Bluetooth Kulak içi kulaklık tavsiyeleri listesini sizler için hazırladık. Bilindiği üzere kulak içi kulaklıklar, son dönemin en popüler cihazlarından biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle gençler tarafından tercih edilen bu cihazlar, Bluetooth bağlantı özelliğine de sahiptir. Söz konusu bağlantı özelliği sayesinde bu kulaklıklar, kablosuz olarak da kullanılabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra bu cihazlar ile birlikte dış seslerden etkilenmeden hem müzik dinleyebilir hem de sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Dilerseniz, sizler için hazırladığımız Bluetooth kulak içi kulaklık tavsiyeleri listesini gelin en kapsamlı şekilde birlikte inceleyelim.

10 Muhteşem Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri
Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri

Bluetooth kulak içi kulaklık tavsiyeleri listesini sizler için detaylı olarak hazırladık. Değerli okuyucularımız için hazırladığımız bu listeyi inceleyerek en doğru şekilde kulaklık seçimi yapabilirsiniz. İşte, 2021 yılında satın alabileceğiniz Bluetooth kulak içi kulaklık tavsiyeleri

1.     JBL Club Pro Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Kulak içi kulaklık önerisi 2021 listesinde JBL marka cihaz da bulunuyor. Son dönemin en popüler cihazlarından biri olan bu kulaklık, kullanıcıların karşısına Bluetooth 5.1 özelliği ile çıkıyor. Oldukça ergonomik bir yapıya sahip olan bu ürün de Amazon Alexa desteği de bulunuyor.

Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, tam şarj ile 6 saat boyunca müzik dinleyebiliyor. Ayrıca, JBL Club Pro isimli üründe gürültü engelleme teknolojisi de bulunuyor. Kullanıcılar, söz konusu teknoloji sayesinde herhangi bir dış sesten etkilenmeden ürünü kullanabiliyor.

Editörün Önerisi: Robot Süpürge Tavsiye 2021

2.     Sony WF-SP80 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Sony WF-SP80, Sony şirketi tarafından özel olarak geliştirilen yeni nesil bir kulaklıktır. IP55 Sertifikasına sahip olan bu ürün, her türlü toza ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. Bluetooth bağlantı desteğine sahip olan Bluetooth kulak içi kulaklıkta kablosuz şarj desteği de bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, söz konusu ürün tek bir şarjla 26 saatlik kullanım süresi sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra bu üründe dijital gürültü engelleme teknolojisi de bulunmaktadır. Kullanıcılar, gürültü engelleme teknolojisi sayesinde dış seslerden etkilenmeden hem müzik dinleyebilmekte hem de sesli görüşmeler yapabilmektedir. Ayrıca, Sony WF-SP80 isimli üründe Extra Bass özelliği de yer almaktadır.

Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri
Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri

3.     Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri Listesinde Jabra Elite Sport İsimli Üründe Bulunuyor

Jabra Elite Sport özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Bluetooth bağlantı desteğine sahip olan bu ürün, kullanıcıların karşısına 9 saatlik şarj süresi ile çıkıyor. Android ve İOS işletim sistemi ile sorunsuz olarak çalışan bu ürün, aynı zamanda gürültü engelleme teknolojisine de sahip.

Donanımsal olarak son dönemin en önemli ürünlerinden biri olan Jabra Elite Sport, su geçirmez bir yapıya da sahip. Şirket, her türlü su ve ter nedeniyle oluşabilecek arızalara karşı 3 yıl teknik garanti imkânı da sunuyor. Tüm bunların yanı sıra bu üründe Hear Through özelliği de bulunuyor.

4.     Apple AirPods Pro Kulak İçi Kulaklık

Apple AirPods Pro, günümüzün en popüler cihazlarından biri olarak kabul ediliyor. Bluetooth bağlantı desteğine sahip olan bu ürün, kullanıcıların karşısına anti-gürültü özelliği ile geliyor. Kişiye özel kullanım rahatlığı da sunan airpods da aynı zamanda kablosuz şarj desteği de yer alıyor. Kullanıcılar, tek bir şarjla bu ürünü 24 saate kadar kullanabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra söz konusu üründe Apple Music desteği de bulunuyor. Kullanıcılar, Apple Music aboneliğine kayıt olarak 50 milyondan fazla şarkıyı dinleyebiliyor. Ayrıca, popüler kulaklıkta şeffaf mod desteği de yer alıyor.

Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tavsiyeleri

5.     Philips TAT8505bk/00 Kulak İçi Kulaklık

Kulak içi kulaklık tavsiyeleri listesinde Philips TAT8505bk/00 isimli üründe yer alıyor. Bluetooth bağlantı desteğine sahip olan bu ürün, kullanıcıların karşısına 24 saatlik kullanım süresi ile geliyor.

Donanımsal olarak son dönemin dikkat çeken cihazlarından biri olan bu cihaz da aynı zamanda Hibrit gürültü engelleme teknolojisi de bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra söz konusu ürün IPX4 sertifikasına da sahip. Ayrıca, bu cihaz Google Asistan uygulamasıyla da uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Kablosuz kulak içi kulaklık tavsiyeleri listesini sizler için yukarıda detaylı olarak hazırladık. Sizlerde bu listeyi inceleyerek söz konusu ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir ve seçimlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir