1. Anasayfa
  2. Astroloji

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Başak burcu erkeği ayrıntılara ve planlamaya önem verir. Kadınların entelektüel, temiz giyinmiş, zeki ve pratik olmaları onları cezbetmektedir. Planlarına değer verirler ve bu planlarını başak erkeğiyle paylaşmak ilişkiye değer katar. Ancak analizlerinden sıkılan biriyseniz, bu sevdaya katılmamak daha iyidir. Aksi takdirde rahatsız edilirler.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
0

Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusu, sevdiği kişinin burcunun başak olduğunu öğrenen kadınlar tarafından sorulmaktadır. Hal böyle olunca ikili ilişkilerde burçların önemi bir hayli artıyor. Özellikle kadınların ilgi alanına giren Astroloji bizler için pusula görevini üstlenmekte. Başak burcu erkeğini peşinden koşturmak isteyen kadınlar, bu yazıya bir göz atmalısınız.

Burçları incelemeye alarak başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır anlamak mümkündür. Her konuyu ayrıntılı bir şekilde inceleyen başak burcu erkeği çok dikkatlidir. Karşısındaki kişinin hareket ve davranışlarını inceleyerek fikir edinir ve ona göre davranır. Çevresindeki kişilerin de kendisi gibi planlı, çalışkan ve mütevazı olmasını ister.

Kadınların entelektüel olması, temiz giyinmesi, zekâsını ve pratikliğini konuşturması hatta zor olmaları onların çok hoşuna gitmekte. Başak erkekleri birlikte olduğu kadındaki bu özellikler sayesinde kendisini diğer erkeklerden çok daha üstün görür. Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu, başak erkeğine hava ve özgüven katarak aşabilirsiniz.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır: Planlı ve Zor Kadınlar

Hayatını planlar doğrultusunda şekillendiren kişiler, başak erkeğinin zaafları arasında yer almaktadır. Gelecek hakkında planlar yapar ve bu planlarınızı başak erkeği ile paylaşırsanız, onun ne kadar değerli olduğunu göstermiş olursunuz. Hatta önceki zamanlarda yaptığınız planların hayatınıza olan katkısından bahsedebilirsiniz.

Başak burcu detaylar ile boğuşmayı seven, her şeyin en ince ayrıntısına kadar didiklemeyi seven ve bu doğrultuda planlar yapan bir burçtur. Tüm bunların tersine başak burcu erkeği tarafından her şeyin analiz edilmesinden hoşnut değilseniz, bu sevdadan uzak durmanızda fayda var. Aksi takdirde durumdan rahatsız olduğunuzu belirtirseniz kükreyen bir aslana dönüşebilmektedirler.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Başak Erkeği Özellikleri

Zor kadını oynamak, sevdiğiniz erkeği baştan çıkartabilir. Birisinin sizin adınıza karar vermesinden rahatsız olduğunuzu ve kendi kendinize yetebileceğinizi belirtmeniz sizi zor kadın yapacaktır. Başak erkeği zor kadınları sever ve kendilerine olan güvenlerine hayran kalır. 

Başak burcu erkeği nasıl tip kadınlardan hoşlanır derseniz, kendisi gibi zekâsını kullanan ve kendisini kanıtlayan kadınlardan hoşlanır. Doğal davranan, kültürlü ve eğitimli olan, kendisinde dürüst bir imaj yaratan kadınlardan etkilenmemesi imkansızdır. Kendinize olan güveninizi her zaman belli etmeniz karşı tarafın sizden hoşlanmasına sebebiyet verecektir.

Etkilendiği kişinin kendisi gibi mükemmel olmasını bekler. Her ne kadar dört dörtlük birisi ile karşılaşmak zor olsa da başak burcu erkeği kusursuz kadınlardan son derece hoşlanmaktadır. Bakımlı, şık giyinen, kendisini sürekli geliştiren, ailesine ve çevresine önem veren kadınlar başak burcu erkeğinin göz hapsinde olmaya aday.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Giyinen Kadınlardan Hoşlanır

Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ki, ona göre kıyafet seçeyim diyorsanız bu konu tam da size göre. Başak burcu bir erkek ile arkadaşlık etmeyi, ilişki yaşamayı hatta evliliği hayal ediyorsanız yazımıza bir göz atmanızı öneririz. Çünkü başak burcu insanları dış görünüme ve temizliğe çokça önem verir.

Bir başak erkeğine gönlünüzü kaptırdıysanız giysi dolabınızı yenilemeniz gerekebilir. Dağınık giyim olarak tabir edilen salaş giyime sahipseniz, çekeceğiniz var.

Başak burcu erkeği temiz, tertipli, göz yormayan ve uçuk kaçık olmayan giysiler giymenizi bekler. Hatta ütü izinin bile olması onları rahatsız eder, takıntı haline getirir. Salaş giyimli kişiler ile muhatap dahi olmak istemezler. Kendilerini dikkate almadıklarını düşünürler.

Dekolteyi kafalarına takmazlar. Sadece giyilen kıyafetin kişide duruşunu ve kişinin o kıyafetteki davranışlarını tartışır. Sizler mini bir etek ile nasıl oturup kalkacağınızı, göğüs dekoltesini eğildiğinizde nasıl gizleyeceğinizi biliyorsanız sıkıntı yok. Hatta bu tarz davranışlar onların daha çok hoşuna gitmekte.

Başak Burcu Erkeği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

https://www.youtube.com/watch?v=4B10XISk-y4

Her insan kendi karakteri ile dünyaya gelir ve çevresel faktörlerden etkilenir. Fakat karakterlerimizi ve yaşama bakış açımızı çevresel faktörler dışında burçlarımız da etkilemekte. Burçlar bize geleceği söylemez. Sadece geleceğe karşı önlem almamızı, olası durumlar için tedbirli olmamızı söyler. Aynı şekilde ikili ilişkilerde de bizlere fikir vermiş olur.

Başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konu başlığı adı altında başak burcu erkeği hakkında bilinmesi gerekenler konusunu ele almak gerekir. Çünkü bu ufak detaylar sizleri rakiplerinizden bir adım öteye taşıyabilecek nitelikte.

Başak Burcu Erkeği Neleri Kıskanır?

Kıskançlıkta zirveye oynayan başak burcu erkeği, gerçekten de bu konuda çığır açmıştır. Öyle ki kıskançlığı kontrol edememe seviyesine ulaşan başak erkeği de bulunmaktadır. Bu noktada dikkatli olmakta fayda var.

Başak burcu erkeği neleri kıskanır diye bir kısıtlama yok. Yeter ki sevsin, tatlı bir kıskanmayı herkesin hak ettiğini düşünür. Fakat uzun vadede bir ilişki istiyorsanız, sevdiğiniz kişiyi kıskandırmamalısınız. Çünkü bu eylemi hemen fark edecek olan başak burcu erkeği, size olan güvenini yitirecektir.

Başak Burcu Erkeği İnatçı Mıdır?

Çalışkanlığı ve hırsı ile bilinen başak burcu, bu yönleri ile inatçı olduğu belli etmektedir. Bir konu hakkındaki düşüncesini dile getirirken yanlış dahi ifade etse, asla geri adım atmaz. Yani anlayacağınız başak burcu erkeğinde geri vites yok.

Kendi bildiklerinden şaşmazlar, ben ne dersem odur kafasında hayatlarını yaşarlar. Bu durum çevresindeki insanları da son derece yormaktadır. İnatçı başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır derseniz eğer, tabi ki de onunla aynı fikri paylaşan kadınlardan hoşlanır.

Başak Burcu Erkeğini Nasıl Aşık Ederim

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Başak Burcu Erkeğini Nasıl Aşık Ederim?

Her konuda olduğu gibi başak burcu erkeği aşkta da mükemmeli arayanlardandır. Başak burcu erkeğini nasıl aşık ederim diye kara kara düşünüyorsanız, doğru yazıdasınız. Öncelikle başak burcu erkeği ile zıtlaşmamaya özen göstermelisiniz. Tabii zıtlaşmayayım derken yalan söylemeye başvurmayın. Yoksa aranıza duvarlar örmeye başlarsınız. Bu durumda da başak erkeği ile aşkı unutmalısınız.

Başak erkeği bazen öyle bir söz söyler ki sizi seviyor mu, anlayamazsınız. Hoşuna gitmeyen, memnun kalmadığı her şeyi ya mimikleri ile ifade eder ya da pat diye söyleyiverir. Hatta bu durumlar karşısında dut yemiş bülbüle dönebilir, size karşı kırılmış davranışlarda bulunabilir. Onun tüm bu “garip” hallerine karşı siz sakinliğinizi korumalısınız.

3 adımda başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu cevaplıyoruz.

1.    Temiz ve Sağlıklı Olun

Başak burçlarının temizliğe karşı ne kadar duyarlı olduklarını bilmeyen yoktur. Titizlik deseniz var, takıntı deseniz var, sağlam adımlar atma çabası deseniz o da zaten temelde var. Başak burcu erkeğini nasıl aşık ederim diyorsanız, ilk olarak temiz birisi olduğunuzu açıkça belli etmelisiniz. Yoksa bu aşkı en başından kaybedersiniz.

Başak burcu erkeği sağlığına, bakımına ve yaşam standartlarına son derece önem verir. Aynı başak erkeği gibi sizin de ilk önce kendinizi düşünmeniz onun hoşuna gidecektir. Birlikte yemeğe çıktığınızda sağlıklı bir yemek tercihinde bulunmanız kendinize iyi baktığınızı gösterecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNzMbW8hT9s

2.    Dikkatli ve Detaycı Olun

Bir olay karşısındaki dikkatinizi ölçen başak erkeği, ayrıntılara dikkat edip etmediğinizi önemser. Her ne kadar kendisiyle aynı düşüncede olanlara karşı ilgi duyuyor olsa da kendi fikirlerini açıkça beyan eden kadınlar daha cazip gelmekte.

Başak burcu erkeği bir fikrin ardındaki amaca odaklanır ve inciğini cıncığını didikler. Söylediğiniz her sözcüğe, atacağınız her adıma dikkat etmelisiniz. Aynı şekilde başak erkeğinin de ağzından çıkan her sözcüğü zihninize kazımalı ve atacağı adımları bilmelisiniz.

3.    İlgi – Alaka Gösterin

İlgi – alaka ve sevgiyi elbette ki her insan ister. Fakat başak burcu insanlarını incelediğimizde bu 2 kavram çok farklı boyutlarda olabiliyor. Her an her dakika sevginizi belli eden davranışlarda bulunmanız kimi zaman onu sıkarken kimi zaman da doyumsuz olur.

Her erkek gibi başak burcu erkeği de pohpohlanmayı sever. Fazla ilgi – alaka gösterişi sergilemenizi isterler. Yaptığı işleri övmek, kariyerinde ne kadar başarılı olduğunu ve ne kadar çok yardımsever birisi olduğunu herkese ilan etmelisiniz. Bu sayede başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır olduğunu kendi gözlerinizle görmüş olursunuz.

Siz elinizden geleni yaptıktan sonra başak burcu erkeği hoşlandığı kıza nasıl davranır, aşık olduğunu nasıl anlarım diye düşünmeye gerek yok. Erkeğinizin kendi kafasında oluşturduğu karakter değerlendirmesine gerçekten uyan birisiyseniz, planladığı zamana göre size olan aşkını zaten ilan edecektir.

Böylelikle başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konu başlıklı yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Verdiğimiz taktikleri uygulamazsanız, bu zor burç ile ilişkinizde hiçbir ilerleme kaydedemezsiniz. Sonra kendinizi başak burcu erkeği neden ilgisiz davranır şeklindeki sorulara yanıt ararken bulabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir