1. Anasayfa
  2. Astroloji

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
0

Akrep burcu erkeği, su elementine dahil olan bir burca sahiptir ve burcunun özelliklerini sonuna kadar taşır. Akrep burcu gezegen olarak Mars ve Plüton’un etkisi altında olur. Bu gezegenler akrep burçlarını doğrudan etkilemektedir. 23 Ekim – 21 Kasım tarihleri arasında doğmuş olanlar akrep burcuna dahil olur. Bu burcun genel özelliği ise yalnızlığı sevmeleridir. Peki, Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

YouTube video

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Burçlar, insanları anlamamızda bizim için önemli yol haritalarıdır. Karşımızdaki insanın sevdiği, sevmediği şeyleri veya karakterini burcundan anlamamız mümkündür. Karşı cinsten biriyle tanıştığımızda özellikle bu kişi hoşlandığımız biri ise hemen burcunu öğrenip burç özelliklerine göre davranmaya özen gösteririz. Eğer akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak ediyorsanız yazımıza mutlaka bir göz atın deriz.

Akrep Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Eğer akrep burcu erkeğinden hoşlanmışsanız onun sahiplenici bir yapısı olduğunu bilmeniz gerekir. Bu sahiplenme ve kıskançlık duygusu size göre değilse ve sizi ürkütürse şimdiden vazgeçmenizde fayda var deriz . Gerçi vazgeçmek sizin için biraz zor olabilir çünkü akrep burcu erkeği etkileyici bakışları ile bilinir. Birçok kadını etkilemesinin yanı sıra güvenmediği biri ile ilişki yaşamak istemezler. Peki, Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Bir akrep burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız ve onunda sizden hoşlanmasını istiyorsanız bilmeniz gereken şeyler şunlardır; akrep burcu erkeği karşısındaki kadının dürüst ve sadık olmasını ister. Kendisi kıskanç olduğu gibi ilişki yaşayacağı kişinin de onu sahiplenmesini ve kıskanmasını bekler. Ama bu kıskançlığın özgürlüğünü kısıtlamasına tahammül edemez. Bunların yanı sıra tutkulu bir aşık olmayı da eklerseniz akrep burcu erkeğinin gönlünü fethettiniz demektir.

Akrep Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

Bu burç grubuna dahil olan erkekler, neşeli hayat dolu, enerjisini yükseltecek kadınlardan hoşlanırlar. Gurur bu burç erkeği için oldukça önemlidir, gururunu kıracak olursanız sizden hoşlanma ihtimali bir hayli düşer bizden söylemesi. Gelelim akrep burcu olan bir erkeğin hoşlanma belirtilerine;

  • Bir kadından gerçekten hoşlanırlarsa konuşurken kekelemeleri meşhurdur.
  • Konuşurken gözlerinizin içine bakmak istiyor fakat uzun bir süre bakamıyorsa içinde size karşı hisler beslediğinin belirtisidir.
  • Bunların dışında akrep burcu erkeği aşık olduğu zaman oldukça sakar birine dönüşebilir.
  • Sizden gerçekten hoşlanmışsa bütün vaktini sizinle geçirmek ister.

Bu belirtileri gözlemleyerek sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanız mümkündür. Size gelip açılması biraz zaman alabilir çünkü, akrep burcu erkekleri bu konularda biraz çekingen olarak bilinirler.

Akrep Burcu Erkeği Aşkını Nasıl Belli Eder?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Akrep Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu olanlar genellikle cinsiyet fark etmeksizin yalnızlıktan hoşlanırlar. Bir akrep burcu erkeğinin, sizinle sürekli vakit geçirmek istemesinden aşık olduğunu anlayabilmeniz mümkündür. Beklemediğiniz zamanlarda size hediye alıp, yüzünüzü güldürmeye çalışıyorsa bu da aşık olduğunun başka bir belirtisidir. Bunların yanı sıra akrep burcu erkeği, sadece bakışlarıyla bile size aşık olduğunu belli edebilir, bakışlarındaki anlamı fark etmek size kalmış. Akrep burcu erkeğinin ilgisini nasıl anlarsın diye bir soru varsa aklınızda, bu yazdıklarımıza dikkat edip anlayabilirsiniz.

Akrep burcu erkeğinin nasıl kadınlardan hoşlandığının yanı sıra, sevdiği veya sevmediği şeyleri de merak ediyorsanız bu konuda da size yardımcı olalım. Öncelikle siyah ve mor renklerden hoşlanırlar, kıyafetlerinde sevdikleri olarak siyahı tercih ederler. Sevdikleri yemeklere gelince genellikle hamur işi tarzı yemeklerden hoşlanırlar. Boğazlarına oldukça düşkündürler.

Bir akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız eğer yemek yolundan gidebilirsiniz. Sonuçta ‘erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer’ diye bir sözümüzde var :). Akrep burcu erkeğinin yeni yerler keşfetme ve yeni şeyler öğrenme tutkusu vardır. Onunla beraber gezecek yerler planlamak, okuyacak kitaplar almak oldukça hoşuna gidecektir.

Bu tavsiyelerimiz neticesinde bir akrep burcu erkeğini etkileyip, güven ve sadakat duygusu oluşturup ilişkinizi evliliğe taşırsanız eğer akrep burcu erkeğinin nasıl bir baba olduğundan bahsetmekte fayda var. Çocuğunu doğruluk, dürüstlük yolunda yetiştirmek için çok çaba sarf ederler. Korumacı ve oldukça da ilgili bir baba olur akrep burcu erkeği. Çocuğunun güzel şartlarda okuması iyi bir insan olarak yetişmesi onlar için oldukça önemlidir. Kısacası fedakar bir baba olurlar. 

Akrep Burcu Erkeği Hakkında Merak Edilen Diğer Sorular

Akrep burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri nelerdir öğrendik ancak aklımızda akrep burcu erkeği aşk hususunda nasıldır pek çok soru işareti kalmış olabilir. Ufak soru cevaplar ile bu konularda da sizi yanıtsız bırakmak istemiyoruz.

Akrep erkeği nasıl flört eder?

Akrep erkeği ilişkilerinde net olmayı sever. Aşık oldu ise duygularının ön plana çıkmasına da izin verir. O yüzden sizinle flört ettiğini anlamamanız imkansızdır.

Ya akrep erkeği aşık olursa?

Akrep erkeği aşık olursa duygularının mantığının önüne geçmesine izin verecek ve tutkulu bir aşığa dönüşecektir. Ancak bu tutkunun çok hızlı oluşması gibi çok hızlı da kaybolma olasılığı mevcut

Akrep burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

AKrep burcu erkeği aşk hayatında tutkulu bir aşık olduğu kadar oldukça tutucu ve kindar biride olabilmektedir. Zaten sizden hoşlanıyor ise Akrep erkeği nasıl flört eder diye bir soru sormanıza gerek kalmaz. Oldukça açık ve net bir şekilde size aşık olduğunu anlarsınız. Akrep burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır sorusuna yanıtımız ise oldukça mesafeli olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir