1. Anasayfa
 2. Astroloji

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Özellikleri
0

İkizler burcu sevgilisi ve eşleri olanların en merak ettiği konuların başında ikizler burcu kadını özelliklerinin neler olduğu gelir. Partnerinin sahip olduğu burcun iyi bilinmesi onunla iyi bir diyalog sağlanması ve iletişim kurulmasında oldukça etkilidir. Her burç birbirinden farklı karakteristik özellikler içerir. İkizler burcu kadınları içinde bu durum söz konusu olmaktadır.

İkizler burcu kadınına bütünüyle bakıldığında hareketli karakterli olduklarını söylemek yanlış olmaz. Canlılığı ve coşkuyu seven burç, hemen her alanda bu özelliğini yansıtır. Ona eşlik etmek isteyenlerin de en az ikizler burcu kadını kadar aktif olması gerekir. Çünkü ikizler burcu kadınlarının en dikkat ettiği özellikler arasında kendi karakteri gibi kişileri tercih etmek vardır.

İkizler Burcu Kadını Genel Özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri detaylı bir şekilde incelendiğinde ortaya birbirinden farklı özellikler çıkacaktır. Bu özelliklerin en başında ilgi gelmektedir. İkizler burcu kadını her zaman ilgi görmeyi ve dikkat çekici olmayı ister. Etrafı her daim kalabalık olan burcun yalnız kalmaya alsa tahammülleri yoktur. Yaşam enerjileri 7/24 vardır.

Bu burca sahip olan kişiler için çift karakterli diye bir söylem vardır. Değişken yapıları bu söylemin oluşmasında oldukça etkili olmuştur. İkizler burcundan bir şey istenileceği zaman bunu daha kibar ve nazik bir dille ifade etmek gerekir. Şayet emir tarzı şeylerden asla hoşlanmazlar. Böyle durumlarda sinirli bir yapıya bürünebilirler.

İkizler Burcu Kadını Sadık Mıdır?

İkizler Burcu Kadını Sadık Mıdır?
İkizler Burcu Kadını Sadık Mıdır?

İkizler burcu kadını olanlar etrafı incelemeyi severler. Güzel ve hoş olan şeyleri takip ederler. Fakat bir ilişkiye başladıklarında ona asla ihanet etmezler. İlişkileri üzerinde durmayı sorgulamayı çok sık yaparlar. En dikkat çekici özellikleri olan şüpheciliği bu alanda daha fazla kullanırlar. Her şeyden şüphe ve kuşku duyarak mantık çerçevesinde hareket ederler.

İkizler burcunu idare edebilmek için kendi farkınızı ortaya koymanız gerekir. Gerek ilişki durumlarında, gerekse diğer konularda kendinizi fazla kaptırmak ipleri ikizler burcuna vermenize neden olacaktır.

İkizler Burcu Kadını Fiziki Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Fiziki Özellikleri
İkizler Burcu Kadını Fiziki Özellikleri

Bu burca sahip olan kadınlar kişisel bakımlarına ve güzelliklerine diğer burçlardan daha fazla özen gösterirler. Genel anlamda bakıldığı zaman ikizler burcu kadını 2021 ince, uzun kol ve bacak yapılarına sahiptirler. Gündemi ve modayı çok sık takip ederek giydiği kıyafetlerde de bunu sıklıkla yansıtırlar.

İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler Burcu Kadını Aşk
İkizler Burcu Kadını Aşk

İkizler burcu kadını aşk hayatından kendisine uyum sağlayan kişilerle daha iyi anlaşırlar. Karşı taraftan daha fazla anlayış beklerler. İdare edilmeyi, idare etmekten daha fazla seven burç, karşı tarafın sabırsız davranmasına tahammül edemezler. Hareketli yaşamayı sevmeleri aşk hayatları içinde geçerlidir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını sevdiği ve hoşlandığı erkeğin maddi durumunun da iyi olmasını ister. Maddi durumu iyi olan erkekler ilk dikkat çektikleri arasında yer alır. Daha çok ağırbaşlı ve ağır erkeklerden hoşlanırlar fakat sert ve kaba erkekler onlara göre değildir.

Bu burca sahip kadınlar birlikte olduğu erkeğin belli bir kültürel birikime sahip olmasını ister. Mantık temel prensipleri olduğundan hoşlandığı erkek mutlaka mantıklı düşünmelidir. Mantığı ve sevgisini bir arada tutanlar bu burcun en hoşlandığı tipler arasında yer alır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Hediyeleri Sever?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Bu burç kadınlarının en sevmediği şeyler arasında orijinal olmayan taklit ürünler yer alır. İkizler burcu kadını için hediye alacaksanız mutlaka orijinal bir şeyler olmasına dikkat etmek gerekir. İkizler burcunun farklı olma çabaları ona alınacak hediyeler için de geçerlidir. İkizler burcuna alınacak olan hediyelerin çok fazla kişide olmaması gerekir.

Kendini her daim özel hisseden ve böyle hissettirilmesini seven burç, kendisine alınan hediyenin de ona özel olmasını ister. Bu yönden ona hem özelliğini belli eden hem de isim veya doğum tarihi gibi kişiselleştirilmiş yazıların yer aldığı hediyeler oldukça çekici gelecektir.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Beslenmeli?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri arasında bakımına çok önem göstermeleri yer aldığı gibi formuna da oldukça düşkün olmaları da yer alır. Genel anlamda bakıldığında bu burç kadınlarının zayıf yapıda olduklarını söylemek mümkündür. Beyaz ekmek önerilmeyeceği gibi taze sebze ve meyveler bu burca sahip olan kadınların tüketmesi gerekler arasında yer alır.

İkizler Burcu Kadını Nasıl İkna Olur?

İkizler burcu kadınlarının özellikleri arasında en belirgin olan özelliği şüpheci olmalarıdır. Onların ikna olmalarındaki temel faktör güvenmeleridir. Şüphe duyulacak tüm durumların ortadan kaldırılması ikna olması yönünden önemli bir adım olacaktır.

Bu burç kadınları için konuşma biçimleri sakinliktir. Bağırarak bir şeyler anlatmaya çalışmak onu ikna etmek değil tamamen kaybetmeye neden olacaktır. Samimi ve ciddi olduğunuzu belli etmelisiniz. Ciddiyetinizin farkına varan burç daha kolay ikna olacaktır. Onu sakince dinlemeniz gönlünü fethetmek için oldukça önemlidir.

İkizler Burcu Kadını İş Hayatında Nasıldır?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını yönetici ruha sahip olan karakterini iş hayatında da sürdürmektedir. Bir şeyler üretmeyi severler. Yönetilen değil daha çok yöneten tarafta olmayı tercih ederler. Denetleme ile ilgili işlerde ayrı bir başarı gösterirler. İşine oldukça sadık olan ikizler burcu, yaptığı işin her zaman en iyi iş olmasını ister ve bu doğrultuda çalışır.

İkizler Burcu Kadınlarının Sevdiği Renkler Nelerdir?

İkizler burcu kadını harekete düşkün olduğu gibi hareketli ve canlı renklere de ayrı bir ilgi duyarlar. Canlılığı ve parlaklığı sevmek genel yapılarında vardır. Bu özelliğe sahip olmaları, dikkat çekmeyi sevmelerinden kaynaklanmaktadır. En sevdiği renkler arasında sarı ve mavi en üst sıradadır. Bazı renklerin uğurlu olduğuna inandıklarından sıklıkla bu renkleri tercih ederler.

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Annedir?

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

İkizler burcu kadını 2021 olanlar aile yaşantısına oldukça bağlıdırlar. Her durumda ailesi ve çocukları önde gelir. Evlilik öncesi ve sonrası diye karşılaştırıldığında arada büyük bir farkın olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü ikizler burcunun sahiplenici yapısı evlenince daha çok ortaya çıkacaktır. Daha bir merhametli ve şefkatli halleri dışarıdan bakılınca fark edilir durumdadır.

İkizler Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

İkizler Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri
İkizler Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri
 • İkizler burcu kadını olanların en belirgin özelliği pratik ve keskin zekaya sahip olmalarıdır.
 • Yeniliğe her zaman ayak uydurmayı başarırlar.
 • Hareketli hallerinden hiçbir zaman taviz vermezler.
 • Hemen her konuda bilgilidirler. Genel kültürleri oldukça iyidir.
 • Yalnız kalmayı sevmeyen yapıları vardır.
 • Yaptıkları her işte mantık ararlar.
 • Pratik olmaları onlara pek çok fayda sağlamaktadır.
 • Hayat her zaman pozitif bakmaları stresli yaşamalarının önüne geçmektedir.
 • Hemen hemen her yaptıkları işte büyük başarı gösterirler.

İkizler Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

İkizler Burcu Kadını Özellikleri

Her burçta olduğu gibi ikizler burcu kadını olanlar da bazı olumsuz özelliklere sahip olabiliyorlar.

 • Karar vermede zorlanmaları en belirgin olumsuz özellikler arasında yer almaktadır.
 • Konuları derinlemesine incelemeyi sevmezler. Yüzeysel olarak kalırlar.
 • Bazı olaylara alaycı bir tavırla yaklaşabilirler.
 • Bu burca sahip kadınlar bazı durumlarda duygularını suistimal edebilirler.
 • Bazı durumlarda oldukça çabuk sıkılırlar.
 • Zorlamaya ve emire asla gelemezler.
 • Her durumdan kolayca sıyrılmayı becerirler.
 • Kurnaz ve bildik tavırları insanların kendilerinden uzaklaşmalarına neden olur.
 • Alışverişlerinde orjinalliğe ve lükse kaçtıklarından masrafları bir hayli fazladır.
 • Davranışları çelişkili şekildedir. Belli bir tutarlılığı yoktur.
 • Her şeyden memnun olmazlar. Onları memnun etmek bir hayli güçtür.
 • Anlaşılması zor bir yapıya sahiplerdir.
 • Lükse düşkün olmaları kendisine hediye alacak kişilerin zorlanmasına neden olur.
 • Bazı durumlarda mantıkları duygularının önüne geçmektedir.
 • Dengesiz davranmaları karşı tarafında zorlanmasına neden olur.

Editör Tavsiyesi : 9 Maddede Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir