1. Anasayfa
 2. Alışveriş

Bayram Şekeri Fiyatları 2021

Bayram Şekeri Fiyatları 2021
10

Ramazan bayramı ne zaman sorusunun sıkça sorulduğu bu zamanlar da Bayram şekeri fiyatları 2021 de en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Ramazan bayramı 13 Mayıs 2021 de başlayacak olup İstanbul bayram namazı saati ise diyanet tarafından 6.22 olarak açıklanmıştır.

Bayram denildiğinde ilk akla gelen elbette ki, birbirinden farklı çeşitleriyle bayram şekerleri olmaktadır. Birçok marka Ramazan bayramının yaklaşmasıyla birlikte kendi ürünlerini çeşitli pazarlama kanallarıyla satışa koymaktadır. Bayram şekerleri 2021 yılında ne kadardır bunu detaylı bir incelemek gerekmektedir.

Bayram Şekeri Fiyatları

Bayram Şekeri Fiyatları 2021
Bayram Şekeri Fiyatları 2021

Rengarenk paketleriyle ve iştah kabartan görüntüleriyle bayram şekerleri bayramlara renk katan en önemli unsurlardan biridir. Çocuklar bayram gelmesiyle kapı kapı gezerek bayram şekeri toplamakta, bu gelenek yıllardan beri süregelmektedir. Bayram şekeri fiyatları da markadan markaya değişiklik göstermekte ve her yıl yeni fiyatlar belirlenmektedir.

Birçok market ve mağaza uygun bayram şekeri fiyatları 2021 için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Bayramı bayram olarak yaşamak isteyen kişiler bütçeleri doğrultusunda istedikleri bayram şekerini almaktadır. Böylece bayram şekeri geleneği nesilden nesle aktarılmaya devam etmektedir.

1.     Kent Bayram Şekeri Misbon Sütlü

Bayram şekeri arasında en çok tercih edilenlerden biri Kent Bayram Şekeri Misbon Sütlü olmaktadır. Sütlü şekerler her zaman klasik şeker sevenlerin vazgeçemedikleri arasındadır. Fiyat olarak satış yapılan yere göre değişse de bayram şekeri fiyatları 2021 ortalama kilogram fiyatı 41 TL’dir.

2.     Kent Karışık Bayram Şekeri

Ramazan bayramında şeker kararını karışık şeker olarak verenlerin tercihi Kent Karışık Bayram Şekeri’dir. Birbirinden farklı renkleri özelikle çocukların oldukça dikkatini çekmekle birlikte, tek bir çeşide bağlı kalmadan birçok çeşit şekeri yiyebilmek mümkündür. Bu şeker için de belirlenen ortalama kilogram fiyatı 46 TL’dir.

3.     Kent Tofy Meyve Sulu Karışık Aromalı Bayram Şekeri

Bayram Şekeri Fiyatları 2021
Bayram Şekeri Fiyatları 2021

Özellikle yumuşak şeker sevenlerin vazgeçemediği şeker elbette ki, Kent Tofy Meyve Sulu Karışık Aromalı Bayram Şekeri’dir. Meyve tadını şekerden almak isteyenler bu şekeri tercih edip keyifle yiyebilmektedirler. Bu hoş görüntülü şekerin de ortalama kilogram fiyatı 49.90 TL’dir.

4.     Kent Limonatat Bayram Şekeri

Bayram şekeri isimleri de şekerin çeşitlerine göre belirlenmektedir. İsmini limonatadan alan ve yiyende limonata içiyor hissi veren şeker Kent Limonatat Bayram Şekeri, hem sert şeker sevenlerin tercihi, hem de limon tadı almak isteyenlerin vazgeçemediği şekerler arasındadır. Bu şekerin yarım kilogram ortalama fiyatı 27 TL’dir.

5.     Bayram Şekeri Fiyatları 2021 Kent Elegan Karışık Bayram Şekeri

Kent bayram şekeri toptan fiyatları, parekende ile alıma göre daha uygun olmaktadır. Bu tür toptan alımları genellikle şeker satışı yapan yerler almaktadır. Bayram şekeri fiyatları 2020 yılına göre artış göstermiştir. Özellikle yumuşak şeker yemeyi seven kişilerin genel tercihi Kent Elegan Karışık Bayram Şekeri’dir. Bu şekerin ortalama yarım kilogram fiyatı 27 TL olarak belirlenmiştir.

6.     Kent Tofy Meyve Sulu Böğürtlen Aromalı Bayram Şekeri

Böğürtlen sevenler için vazgeçilmez şekerlerden biri Kent Tofy Meyve Sulu Böğürtlen Aromalı Bayram Şekeri’dir. Çoklu meyveli şekerleri sevmeyenler için oldukça uygun olan bu şekerin ortalama kliogram fiyatı 30 TL’dir. Toptan bayram şekeri fiyatları her zaman parekente satışa göre daha ekonomik olmaktadır. Kişiler tercihleri ve bütçeleri doğrultusunda diledikleri şekeri seçebilmektedirler.

7.     Kent Bayram Şekeri Misbon Kahveli

Eski bayram şekerleri ağızda bıraktığı tat nedeniyle en çok özlemi çekilen şekerler arasındadır. Bu hasreti gidermek isteyenler eski şekerlerdeki o tadı yeni şekerlerde aramaktadırlar. Kent Bayram Şekeri Misbon Kahveli tam da bu hissi veren şekerlerdendir.

Şekerdeki yoğun kahve tadı, yiyenleri eskilere götürmeyi başarmaktadır. Bayram şekeri fiyatları 2021 yılında değişse de bu şeker için ortalama kilogram fiyatı 42 TL’dir.

8.     Kent Bayram Şekeri Mini Bonbon

Bayram Şekeri Fiyatları 2021
Bayram Şekeri Fiyatları 2021

Mevlütlerin vazgeçilemezi olan ayrıca bayram şekeri olarak da tüketilen Kent Bayram Şekeri Mini Bonbon en çok tercih edilen şekerler arasındadır. Küçük halde olması ve çeşitlerinin olması şekeri oldukça pratik bir şekilde tüketilmesini sağlamaktadır. Bu şekerin ortalama kilogram fiyatı 46 TL ‘dir.

9.     Kent Susame Susamlı Ballı Badem Şekeri

Adını içimde bulunan susamlardan alan Kent Susame Susamlı Ballı Badem Şekeri, farklı türde şeker arayışı içinde olanların talep ettikleri şekerler arasında yer almaktadır. Kent Susame Susamlı Ballı Badem Şekeri, bayram şekeri fiyatları 2021 yılında 750 gramı 42.90 TL’den satılmaktadır.

10.  Kent Missbon Meyveli Bayram Şekeri

Bayram şekerini hem klasik olsun, hem de meyve aroması içersin diyenlerin tercihi Kent Missbon Meyveli Bayram Şekeri’dir. En sık tercih edilmesinin diğer bir nedeni eski bayram şekerini andırıyor olmasıdır. Bu şekerin bayram şekeri fiyatları 2021 yılı için kilogramı 48 TL’dir.

11.   Şölen Butik Mini Bonbon Bayram Şekeri

Bayram şekerini bonbon şeker olarak almak isteyenler Şölen Butik Mini Bonbon Bayram Şekerini tercih etmektedirler. Rengarenk dikkat çekici görüntüsü ve mini oluşu bayram şekeri dışında birçok alanda tüketilmesine olanak sağlamaktadır. Bu bayram şekeri fiyatları 2021 yılında kilogramı 47 TL’ye satılmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (10)

 1. beyruni bayramlarda dagitilan şekerler birbirinden farklı lezzetler fiyat larida ona göre deyisir

 2. 1 Mayıs 2021

  Bayrama az bir süre kaldı tabiki bayram şekerini almak lazım fiyatları hakkında detaylı bilgi verilmiş keyifle okudum makaleyi .

 3. 1 Mayıs 2021

  Bayram yaklaşırken bayram şekeri fiyatları konusunda ayrıntılı ve acıklayıcı bilgiler verilmiş kendilerine teşekkürler

 4. 2 Mayıs 2021

  Bayramın yaklaştığı şu günlerde bayram şekerlerinin fiyatları hakkında güzel bir bilgilendirme olmuş. Emeğinize sağlık.

 5. Çok güzel ve yararlı bir yazı olmuş. Özellikle Kent Misbon Sütlü şekerlere bayılıyorum, bu bayramda da o şekeri tercih edeceğiz :) Bilgiler için teşekkür ederim.

 6. 3 Mayıs 2021

  Bayram yaklaşırken kesinlikle bu blog çok faydalı oldu bayram şekerleri konusunda çok güzel ayrıntılara girilmiş bilgiler için çok çok teşekkür ederim

 7. Yazı güzel ve bilgi dolu ama bu sene bayram geçen sene gibi. Kendimize alıp yiyeceğiz ama #evdekal

 8. 5 Mayıs 2021

  Bayram yaklaşırken bayram şekeri fiyatları konusunda ayrıntılı ve acıklayıcı bilgiler verilmiş kendilerine teşekkürler

 9. Gerçekten faydalı bilgiler vermişsiniz. Yazınız açıklayıcı ve anlamlı olmuş bu konuda bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

 10. 6 Mayıs 2021

  Bayram yaklaşırken kesinlikle bu blog çok faydalı oldu bayram şekerleri konusunda çok güzel ayrıntılara girilmiş. Elinize sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir