1. Anasayfa
  2. Moda

Basic Tişört ile Kombinlerinizi Baştan Tasarlayın

Basic Tişört ile Kombinlerinizi Baştan Tasarlayın
Basic Tişört ile Kombinlerinizi Baştan Tasarlayın
0

Basic tişört modelleri farklı kesimlere göre kendi arasında farklılık göstermektedir. Örnek olarak atlet biçiminde kesilmiş askılı tişörtler özellikle sıcak yaz mevsiminde ya da spor antrenmanı yapılırken giyilebileceği gibi bisiklet ya da polo yakaya sahip modelleri ciddi etkinliklere katılımda çok idealdir.

Zamansız şıklıkları ile bilinen basic tişört modelleri sade kesim tarzından dolayı birçok kişi kadın tarafından tercih edilmektedir. Üzerinde iri tasarım detayları olmayan bu ürünler çoğunlukla tek renk, desensiz ya da minimal desenli olarak hazırlanır. Bu modellerden yavruağzı tonlarında bir parçayı alabileceğiniz gibi kırmızı, sarı ya da açık mavi renklerdeki ürünü de sipariş edebilmeniz mümkündür. Her döneme ayak uyduran akıllı parçaları genellikle her giyim parçası ile beraber giyinilebilir.

Bu Yazımızda Neler Var :

Basic Kombinleri İle Şık ve Sade Giyim

Basic Tişört ile Kombinlerinizi Baştan Tasarlayın
Basic Tişört ile Kombinlerinizi Baştan Tasarlayın

Basic kıyafet kombinleri, genellikle aynı tarz ürünler ile beraber yapılır. Siyah kadın basic tişört altına giyilebilecek herhangi bir renkte düz kesim pantolon spor ve harika bir görünüm kazanmaya destek olur. İkinci alternatif ise basic ürünleri, gösterişli diğer kıyafetlere dikkat çekebilmek için kullanmaktır. Taşlı, desenli, renkli etek ya da pantalonun üstüne giyilecek dar basic kazan veya tişört, dikkatleri eteğe, pantalona çekecektir.


Şıklığı sadelikten alanlar, en büyük zenginliğin gösterişsizlik olduğunu söyleyenler için basic giyim, vazgeçilmez durumdadır. Tişört, sweat ya da elbise üzerine herhangi bir süsleme, baskı ya da hareketli olan kesimler tercihinde bulunmayanlar için basic stilin kapıları açıktır. Sıradan ürünler de sanki basic giyim tarzı gibi anlaşılabilmektedir.

Basic aslında bu durumun tam tersidir. Gösterişi önemsemeyerek, kaliteden emin olunan fakat bunun dışarıdan görülemeyeceğini bilenler, asaletin basic’te saklı olduğunu bilirler.
Kadın Basic tişört modellerine https://dilvin.com.tr/kadin-tisort-modelleri sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir