1. Anasayfa
  2. Moda

Online Bekârlığa Veda Partisi Nedir?

Online Bekârlığa Veda Partisi Nedir?
0

Bekârlığa veda partisi yapmak istiyorsun ama düğünün pandemi dönemine mi denk geldi? Hemen moralini bozma gelin hanım, senin için süper bir fikrimiz var. Yurt dışında denenmeye başlanmış ve çok keyif alındığı da kanıtlanmıştır. Yeter ki arkadaşlarının hepsini aynı saatte canlı yayında buluşturmaya ikna et. Gerisini akışına bırakın ve sadece eğlencenin tadına varın.

Online bekârlığa veda partisi içinde ukde kalsın istemiyorsan Facetime, Zoom ve Google Hangouts gibi uygulamalar ile gerçekleştir ve hiçbir şeyin keyfini bozmasına izin verme. Şimdi bu nasıl olacak diye düşünebilirsin. Biz sırasıyla sizin için nasıl yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Evde Bekârlığa Veda Partisi Fikirleri

Evde Bekârlığa Veda Partisi Fikirleri
Evde Bekârlığa Veda Partisi Fikirleri

Pandemi döneminde başka hiçbir yere çıkamayacağımız gibi evlerde buluşabilme şansımızda maalesef olmayacak.  Bekârlığa veda partisi fikirleri ile kendinizi özel ve güzel hissedebilirsiniz. İyi ki teknolojinin bu kadar geliştiği bir çağda yaşıyoruz. Başka bir zamanda bu yasaklar ile karşılaşsak nasıl yaşardık inanın bilemiyoruz.

Ama Allahtan teknoloji devriminin yaşandığı ve anında birbirimize ulaşma imkânı sunan teknolojik aletlerle yaşıyoruz. Evet, şimdi gelelim partileşmeye. Yapacağınız tek şey kendiniz için oturup bir liste çıkarmak. Kaç arkadaşın ile bu geceyi keyifle geçirmek istiyorsun. Listeyi yaptıktan hemen sonra hepsini tek tek ara ve kullanmak istediğin görüntülü uygulama hakkında bilgilendir ve tarihi onlara bildir.

İkinci aşama olarak malzeme listesi oluştur. Bekârlığa veda parti malzemeleri olarak; Gelin için Bride Tişört, Nedime Bileklikleri, Nedime Tişörtleri, Tüylü Otrişler, Veda Tacı, Bride To Be Kuşakları, Gözlük, Damat Maskesi, Komik Yaka Rozetleri, hediyelik olarak oje veya ayna siparişlerini ver. Her arkadaşın için ayrı ayrı koli oluştur. İçerisine mini çerezlikler ve içecekler ekleyerek onlara kargo yap.

Gelelim 3. Aşamaya gecenin temasını ve oyunlarını belirle. Tema ya göre kombin için arkadaşlarını bilgilendir. Mesela “Ben Asla” oyununu oynayın. Gelin kimin adını söylerse o kişi “Ben Asla” diye yapamayacağı bir konuyu söyler, grupta bunu yapan bir arkadaş varsa o kişiye ceza verilir. Ceza seçeneği tamamen size kalmıştır.

Umarım arkadaşınıza karşı vicdanlı davranırsınız.J Ya da yapamam dediği o çılgınlığı yapabileceği bir konumda ise ona yaptırın ve sayeniz de “Ben Asla” diye kuracağı bir kelime bir daha hayatında olmasın. J

Ya da “Doğruluk Ve Cesaretlik” oyununu oynayın. Aranızda evli olan bir arkadaşınız varsa komik evlilik deneyimlerini aktararak güzel bir muhabbet oluşturmuş olursunuz. Sonrasında “Gelini Kim Daha İyi Tanıyor” oyunu ile en iyi arkadaşınızı sınayın. J Arkadaş ortamınız uygunsa müstehcen konuşmalar, fıkralar ile genç kızlık zamanlarınıza geri dönün.

E tabii tamamen oturup konuşacak değilsiniz ya, açın bir şarkı sanki yan yanaymışçasına hepiniz deliler gibi oynayın. Gecenin bitimine yakın bir sürpriz olmasın mı? Bence olmalı erkek bir dansöz ayarlayın canlı yayınınıza katılabilecek ve keyifle göbek atmaya devam edin. Gecenin sonunda her arkadaşınızdan birer konuşma yapmasını talep edin. En son siz de bir konuşma yapıp sizi böyle bir zamanda yaptığınız, online bekârlığa veda partisi gecenizde yalnız bırakmadıkları için teşekkür edin.

Bekârlığa Veda Partisinde Ne Giyilir?

Bekârlığa Veda Partisinde Ne Giyilir?
Bekârlığa Veda Partisinde Ne Giyilir?

Online bekârlığa veda partisi denilince kadınların aklına ilk ne giyeceğiz sorusu gelir. Çünkü Nedime ve gelinin bir bütün içerisinde gözükebilmesi için en önemli detaydır bu. Bekârlığa veda partisi elbiseleri için genellikle rahat kıyafetler ve açık renkler tercih edilmektedir. Ve bu karar gelinin seçeceği konsept üzerinden ayarlanır. Zaten evdeyiz düşüncesi ile sakın bakımsız kalmayın.

Mutlaka her arkadaşınızın da süslenmesini rica edin. Online de olsa bu sizin en güzel ve en özel geceniz bunu unutmayın. Bekârlığa veda partisi hayatınız da bir kez gerçekleştirebileceğiniz bir şeydir. Bu sebepten dolayı asla içinizde ukde kalmasına izin vermeden gerekirse online olarak yapabileceğiniz alternatifler üzerinden eğlenebilirsiniz.

Uzaktan bağlantı ile ne kadar eğlenebiliriz diye düşünmeyiniz. Yeter ki 5- 10 kadın bir araya gelebilsin muhabbet bitmez, zaman yetmez ve kahkaha asla dinmez.

Uzaktan bağlantı ile gerçekleştirdiğiniz yayınlarda dikkat etmeniz gereken tek şey ara ara kısa molalar vermektir. 45 dakika da bir 5 dakika ihtiyaç molası gibi. Çünkü kimse ortamda dönen muhabbetin bir saniyesini bile kaçırmak istemeyecektir. Bekârlığa veda partisi sizin en unutulmaz sayacağınız bir geceye dönüşecek ve evde de olsa ne kadar eğlendiğinizi yıllar sonra bile hatırlayıp güleceksiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir